BAĞLANTI ELEMANLARI

Bağlantı Elemanları

Bağlantı elemanları çeşitli ürünlerin birleştirilmesi ve sökülmesin için kullanılan malzemelerdir. Bu malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı ürün kalitesini de doğrudan etkiliyor. Bu nedenle bağlantı elemanlarını satın alacağınız adresler bu sektörde profesyonel olmalıdır. Birikim Cıvata firması olarak yurt içi ve yurt dışı pazarında yer alıyoruz. Özel ya da standart bağlantı elemanları üretiyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünler için bizden bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Bağlantı Elemanları Nelerdir?

Cıvata bağlantı elemanları çeşitleri oldukça fazladır. Her bir parça birleştirme işleminin farklı aşamasında kullanılıyor. Bu parçalar tek başına değil bütünsel olarak işlev kazanıyor. Kısaca  sıklıkla kullanılan standart bağlantı elemanlarını sıralamak gerekirse de;

·         Civatalar

·         Somunlar

·         Rondelalar

·         Vidalar

·         Dübeller

·         Perçinler

·         Pim, segman ve kopilyalar

·         Gijonlar

Civata bağlantı elemanları çeşitleri, tüm bu ürünlerin standart ve özel ölçülü olanları için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Hızlıca bizimle irtibata geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Alanında uzman ekiplerimiz sizi tüm detaylar hakkında bilgilendirecektir.

Bağlantı Elemanları Fiyatları

Bağlantı elemanları için en sık merak edilen bir diğer konu ise fiyat detaylarıdır. Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere bağlantı elemanlarının türleri bulunuyor. Bu nedenle ürünler hakkında genel geçer net bir fiyat vermek mümkün değildir. Fiyatlar ürüne, âdete ve ölçüye göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat teklifi alabilmeniz için talebinizi doğrudan firmamıza iletmeniz gerekir. Birikim Cıvata olarak sektöre öncülük eden bir hizmet kalitesi sunuyoruz. Bu nedenle oldukça cazip fiyat teklifleri de sunmaya özen gösteriyoruz.

KATALOĞU İNDİRMEK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.
Konusunda uzman, profesyonel satış ekibimizin size en kısa zamanda dönüş yapabilmesi için lütfen alttaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Ürün talebinizi, adet ve sevkiyat adresi bilgilerini belirterek gönderiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.