Burçlar

Burçlar-1


Burçlar-2


Burçlar-3


Burçlar-4


Endüstriyel burç çeşitleri imalatı yapan Birikim Cıvata, tüm sektörlere standartlar kapsamında özel burç üretimi yapmaktadır. Burçlar genellikle makine ya da benzer diğer mekanik ürünlerin bağlantı noktalarında hareketi daha da artırmak amacıyla tercih edilen malzemelerdir. Aynı zamanda titreşim ya da oluşan anı hareketlerim düzeyini belirlemek, önlemek maksadıyla da tercih edilir. Makinalarda ortaya çıkan boşluk ve kasılmalar, burçlar sayesinde engellenir ve bunun için de kullanılır. Firmamız profesyonel olarak burç konusunda da hizmet verir ve farklı ürün seçenekleri sunar. İhtiyacınız olan ürün çeşidi hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Cıvata burç çeşitleri ile ilgili firmamız kaliteli olarak üretim yapar. Cıvata sektöründe endüstriyel alanlarda kullanılan burçlar, bağlantı elamanlarının bir parçasıdır.

Burçların Özellikleri Nelerdir?

Endüstriyel alanda tercih edilen burçlar satın almak için kaliteli bir firma arıyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu konuda sektörde öne çıkan firmamız, mekanik sistemlerde ihtiyaç duyulan burçları en iyi şekilde sunar. Üretilen burçların genel olarak fonksiyonları, aşağıdaki gibidir;

• Boşlukların ve kasılmaların sona ermesini sağlar.

• Dengeleme yapar.

• Ani hareketlerin ortaya çıkmasına engel olur.

• Burçlar bağlantı elemanları ile birlikte kullanılır ve çok fazla ihtiyaç duyulur.

• Mekaniklerin en önemli yapıtaşlarından biridir.

• Sabit deliklerin alanını oluşturmasını sağlar

• Sürtünmeye bağlı olarak ortaya çıkan aşınmaların önüne geçer.


Burçların bu özelliklere sahip olması ve iyi bir performans sunması için kaliteli olması gerekir. En profesyonel ve kaliteli olarak burç hizmeti almak istiyorsanız, bu konuda güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Ø10 mm - Ø320 mm çap ve 450 mm uzunluğa kadar.

DIN 172DIN 705DIN 179

Burçlar

Burç çeşitleri genel olarak makine ve benzeri mekanik ürünlerin bağlantı alanlarında hareketi arttırmak amacıyla kullanılıyor. Aynı zamanda ani hareket ve titreşimlerin seviyesini dengelemek, önlemek için de tercihe dilen bir parçadır. Yine makine çeşitlerinde meydana gelem kasma ve boşlukların giderilmesi için de kullanılıyor. Birikim Cıvata firması olarak birbirinden farklı burç ürünleri üreterek sunuyoruz. İhtiyacınız olan ürün türü hakkında daha fazla bilgi alarak satın almak için fimamızla hemen irtibata geçebilirsiniz. Cıvata burç imalatı konusunda Birikim Cıvata olarak özel burç üretimi yapmaktayız.

Burçların Özellikleri 

Endüstriyel burçlar için üretici firma arayışınız varsa en doğru adres Birikim Cıvata olacaktır. Bu konuda sektöre öncülük eden firmamız mekanik sistemlerde kullanılan burç ürünlerini de sunuyor. Üretilen burçların genel işlevsel özellikleri ise şu şekildedir;

Boşlukların giderilmesini sağlar.

Kasmayı engeller.

Ani hareket ya da titreşimlerin oluşmasını engeller.

Burçlar ve Fiyatları 

Mekaniklerin en temel yapıtaşlarından biridir.

Sabit deliklerin hizada durması için kullanılabilir.

Sürtünmeden kaynaklı meydana gelen aşınmaları engeller.

Elbette ki burçların tüm bu özellikleri sunması için kaliteli olması gerekiyor. En profesyonel ve kaliteli şekilde üretilen burç ürünlerimiz için bizimle irtibata geçmeyi unutmayın!

Burç Çeşitleri ve Kullanım Alanları 

Endüstriyel burç çeşitleri için kullanım alanları da yine en sık merak edilen detaylar arasında yer alıyor. Cıvata burç ürünleri oldukça küçük ancak işlevsel parçalardır. Genel olarak otomotiv sektöründe sık gereksinim duyulan bir parça olduğunu söylemek de mümkündür. Diğer kullanım alanlarını ise şu şekilde sıralayabiliriz;

Tarımda kullanılan büyük ölçekli makinelerde

Dozerlerde Ekskavatörlerde

Greyderlerde kullanılabiliyor.

Bunlara ek olarak hava ulaşımı araçlarında da kullanıldığını söyleyebiliriz.

Burçlar ve Fiyatları 

Burç fiyatları detayları da sıkça merak ediliyor. Ancak fiyat detayları oldukça değişkendir. Çünkü ürünlerin türleri ve ölçüleri de kullanılacağı mekaniğe göre değişkenlik gösteriyor. Firmamız; Ø10 mm - Ø320 mm çap ve 450 mm uzunluğa kadar üretim yapmaktadır. Ürün kodlarımız ise şu şekildedir;

DIN 172

DIN 705

DIN 179

Ürünler hakkında daha fazla bilgiye ve fiyat tekliflerine ulaşmak üzere dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Deniz ulaşımında etkin parçalardan olan burçlar İpekli Rulman üretim tesisleri sayesinde gemi, feribot, yat, gibi ulaşım araçlarında kullanılır. Hava ulaşımında ve maden sanayinde muhafaza klima yerlerinde burçlar etkin şekilde kullanılır.

Burçlar birçok sektörde vazgeçilmez parçadır. İpekli Rulman sayesinde burçlardaki kalite arttı. Burçları gönül rahatlığıyla ve uzun zaman kullanımı sağlandı.

KATALOĞU İNDİRMEK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.
Konusunda uzman, profesyonel satış ekibimizin size en kısa zamanda dönüş yapabilmesi için lütfen alttaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Ürün talebinizi, adet ve sevkiyat adresi bilgilerini belirterek gönderiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.