TALAŞLI İMALAT PARÇALARI

Ø10 – Ø320 max. 450mm boya kadar

Talaşlı İmalat Parçaları

Talaşlı imalat parçaları satın almak üzere en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Birikim Cıvata firması olarak bu hizmeti sağlıyoruz. Talaşlı imalat süreci en yalın tanımıyla; hazırlanan herhangi bir tasarımın ilgili parçaya şekil verilmesine denir. Biraz daha açmak gerekirse de örneğin demir maddesi ile demirin şekillenmesi demek yanlış olmayacaktır. Bu işlemin yapılması için profesyonel ve teknik makinelere gereksinim duyulur. Bu noktada ilgili parçalar için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Talaşlı İmalat Parçaları Nelerdir?

Talaşlı imalat sürecini yukarıda ayrıntılı olarak ifade ettik. Tüm bu işlemlerin yapılması insan gücüyle oldukça zaman alacaktır. Bu nedenle de ilgili imalatta makinelerden destek alınıyor. Talaşlı imalat ekipmanlarının parçaları ise firmamızda üretilmektedir İhtiyacınız olan parçaları satın almak üzere bizimle irtibata geçmeniz gerekiyor. Her parça birbirinden farklılık gösterdiği için talebinizi doğrudan iletmeniz faydalı olacaktır. Talaşlı imalat demek üretim süreçlerini kapsamaktadır.

Talaşlı İmalat Parçaları ve Fiyatları


Firmamız tarafından üretilerek sunulan talaşlı imalat parçaları için fiyat detayları da sıklıkla merak ediliyor. Bu parçalar farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle de parçanın türüne ve işlevine göre de fiyatları değişkenlik gösteriyor. Nitekim firma olarak her zaman cazip fiyat seçenekleri sunmaya özen gösteriyoruz. Hemen fiyat tekliflerimizi öğrenmek üzere firmamız ile iletişime geçebilir ya da doğrudan ziyaret edebilirsiniz. Üstelik hem yurt içi hem de yurtdışı satışlarımız mevcuttur. 

KATALOĞU İNDİRMEK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.
Konusunda uzman, profesyonel satış ekibimizin size en kısa zamanda dönüş yapabilmesi için lütfen alttaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Ürün talebinizi, adet ve sevkiyat adresi bilgilerini belirterek gönderiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.