HAMMADDE

En önemli aşamalardan biri olan hammaddelerin seçim ve temini, sadece akredite Türk ya da Avrupa’lı çelik üreticilerinden sağlanmaktadır.

Vakumlu, çatlak kontrollü, kalite belgeli hammaddeler işletmeye kabul edilmeden önce, spektral, boyutsal, görsel ve mekanik özellikleri açısından detaylı kontrol edilmektedir.

Kontrol sonuçlarına ait tüm bilgiler kaydedilip, raporlanmakta, kayıtlar, tedarikçi performans iyileştirme süreci için tedarikçi değerlendirmelerinde kullanılmaktadır.

Aşağıdaki açılır panelde, kullanılmakta olan hammaddelere ilişkin listeyi bulabilirsiniz.

Hammadde

Hammadde tüm ürünlerin en temel yapıtaşıdır. Bu nedenle de ürünlerin kaliteli ve işlevselliği tamamen hammaddenin kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Hammaddelerin seçimi ve temini için en doğru adreslerden birine geldiğinizden emin olabilirsiniz. Birikim Cıvata firması olarak en kaliteli hammaddelere yer veriyoruz. Firmamız bünyesindeki tüm hammaddeler kalite belgeli olup özellik açısından analiz edilmiştir. Cıvata imalatı için gerekli olan hammeddlerin temini ve satışını yapmaktayız.

Hammadde Çeşitleri

Hammadde çeşitleri de birbirinden farklılık gösteriyor. Firmamızda yer alan ve açılır panelde kullanılan hammaddeleri listelemek gerekirse de;

·         GENEL YAPI ÇELİKLERİ

·         SEMENTASYON ÇELİKLERİ

·         ISLAH ÇELİKLERİ

·         YAY ÇELİKLERİ

·         OTOMAT ÇELİKLERİ

·         PASLANMAZ ÇELİKLER

·         İNDÜKSİYONLA YÜZEYİ SERTLEŞTİRİLEBİLEN ÇELİKLER

·         ALAŞIMSIZ TAKIM ÇELİKLERİ

·         SICAK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

·         HIZ ÇELİKLERİ

Hammadde Fiyatları

Yukarıda listelediğimiz açılır panel hammaddeleri için sunulan fiyatlar farklılık gösteriyor. Cıvata hammadde çeşitleri üretim amacına göre farklılık göstermektedir. Çünkü her hammaddenin yapısı ve türü de farklıdır. Fiyat detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

KATALOĞU İNDİRMEK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.
Konusunda uzman, profesyonel satış ekibimizin size en kısa zamanda dönüş yapabilmesi için lütfen alttaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Ürün talebinizi, adet ve sevkiyat adresi bilgilerini belirterek gönderiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.